در هفتمین جلسه شورای سیاستگذاری کنگره علمی و تخصصی مهمان نوازی (هتلداری) با محوریت فراخوان مقاله چه گذشت؟

مهدی حسینی، رئیس شورای سیاست‌گذاری و دبیر کنگره خبر داد ؛ نام کنگره علمی و تخصصی مهمان نوازی ( هتلداری ) با محوریت فراخوان مقاله برای این رویداد تصویب شد.

او گفت : با تصویب شورای پژوهشی گردشگری در خصوص برگزاری کنگره علمی و تخصصی مهمان‌نوازی ( هتلداری )، پژوهشکده گردشگری با رای حداکثری و قاطع به عنوان کمیته علمی این کنگره انتخاب شد. با تشکیل دبیرخانه دائمی، این کنگره قرار است به صورت سالیانه و یا دوسالانه برگزار شود.

وی افزود : این رویداد ذیل کمیته مهمان‌نوازی شبکه متخصصین گردشگری فارسی زبان (شگرف) و جامعه هتلداران ایران با همکاری وزارت گردشگری،‌وزارت علوم و سایر دانشگاه‌های ملی و بین‌المللی برگزار خواهد شد و با هدف افزایش اعتبار و سطح کیفی آن، مقالات دریافتی در نشریات مرتبط با دانشگاه‌های داخلی و خارجی و پژوهشکده گردشگری در سطح بین‌المللی به چاپ خواهد رسید. این کنگره در یک دوره سه یا چهار روزه در اردیبهشت ماه سال آینده برگزار خواهد شد و اولین دوره آن در تهران و دوره‌های بعدی در سایر استان‌های کشور برگزار می‌گردد.

همچنین مهدی حسینی تاکید کرد ؛ با تشکیل کمیته‌های تخصصی و واگذاری امور اجرایی، شورای سیاست‌گذاری ماموریت های این کنگره را به کمیته‌ها محول می‌‌کند.

اشتراک گذاری:

MMN

عضویت در خبرنامه

درخبرنامه ما عضو شوید

با وارد کردن ایمیل خود از اخبار کنگره مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید