بهره‌بردار گروه هتل‌های اسپیناس ؛ از جانب دولت، آبی برای صنعت گردشگری گرم نمی‌شود / دولت فقط در زمینه دریافت مالیات موفق بوده است

به گزارش دبیرخانه نخستین کنگره علمی و تخصصی هتلداری ایران و به نقل از هتل نیوز ؛ ” علی اصغر امیری ” سرمایه‌گذار و بهره‌بردار گروه هتل‌های اسپیناس در سومین نشست مقدماتی کنگره علمی و تخصصی هتلداری ایران – فراخوان مقالات گفت : از جانب دولت، آبی برای صنعت گردشگری گرم نمی‌شود، دولت فقط در زمینه دریافت مالیات موفق بوده است. قرار بود سالیانه ۲۰ میلیون نفر گردشگر وارد کشور شود و به همین دلیل در صنعت گردشگری و هتلداری سرمایه‌گذاری کردیم.

او افزود :علم خدایی نداشتم و نمی‌دانستم که دولت زیرساخت‌های توسعه صنعت گردشگری را فراهم نخواهد کرد.

وی گفت : دولت در برنامه چشم انداز ۲۰ ساله فقط در زمینه دریافت مالیات موفق بوده است و در هیچ یک از حوزه‌های دیگر موفق نبوده است.

امیری ادامه داد : فرایند ساخت، احداث و مدیریت هتل بسیار راحت تر از مراحل دریافت پروانه بهره‌برداری و عبور از موانع و محدودیت‌های ایجاد شده از سوی دولت است.

سرمایه‌گذار و بهره‌بردار گروه هتل‌های اسپیناس تاکید کرد :  با حمایت از صنعت گردشگری به راحتی برای چند میلیون نفر شغل ایجاد می‌شود و ۲۰ میلیارد دلار درآمد نیز وارد کشور می‌شود و تمامی کسانی که خدمات ارائه می‌دهند از آن سود می‌برند.

اشتراک گذاری:

MMN

عضویت در خبرنامه

درخبرنامه ما عضو شوید

با وارد کردن ایمیل خود از اخبار کنگره مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید