برگزاری نشست کمیته علمی کنگره علمی و تخصصی هتلداری ایران

به گزارش دبیرخانه کنگره : نشست کمیته علمی نخستین کنگره علمی و تخصصی هتلداری ایران – فراخوان مقالات، روز دوشنبه مورخ ۲۴ اردیبهشت ماه در محل سالن سیمرغ معاونت گردشگری، برگزار شد.

برخی موارد مطرح شده در این جلسه در ادامه آمده است ؛

از سوی معاون گردشگری کشور مورد تاکید قرار گرفت ؛

مشارکت همه جانبه دانشگاه‌ها و اعضای هیات علمی برای حضور در کنگره هتلداری

مکاتبه دفتر مطالعات و آموزش وزارت گردشگری با دانشگاه‌ها با دستور معاون گردشگری کشور و اعضای هیات علمی برای مشارکت در حضور و ارسال مقالات برای نخستین کنگره علمی و هتلداری ایران

فراخوان اتحادیه انجمن‌های دانشجویی برای حضور در کنگره علمی تخصصی هتلداری

کمیته علمی مصوب کرد ؛

برای حضور و مشارکت هرچه بیشتر دانشجویان مقرر شد تا از سوی دفتر مطالعات و برنامه ریزی آموزشی وزارت گردشگری با اتحادیه انجمن‌های دانشجویی مکاتبه و اطلاع‌رسانی‌های لازم انجام پذیرد.

حمایت معاونت گردشگری از حضور دانشجویان در کنگره

با اعلام مدیریت دفتر آموزش و مطالعات وزارت گردشگری معاونت گردشگری از حضور دانشجویان و با اعلام دانشگاه مربوطه، از مقالات و حضور دانشجویان برتر، حمایت مالی به شرط تعداد و اولویت خواهد کرد.

هزینه این دانشجویان برای حضور و ارسال مقاله به کنگره تا سقف پنج نفر از برترین‌های دانشگاه‌ها توسط معاونت گردشگری پرداخت خواهد شد.

 

پایان نامه های مرتبط با صنعت هتلداری در مقاطع دکتری از گذشته تاکنون می توانند در بخش مقالات کنگره شرکت کنند

با تصویب و اعلام کمیته علمی نخستین کنگره علمی و تخصصی هتلداری ایران، کلیه دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه‌ها که در مقطع دکتری پایان نامه های مرتبط با رشته هتلداری داشته و یا دارند می توانند مقالات خود را برای کنگره ارسال نمایند.

 

اشتراک گذاری:

MMN

عضویت در خبرنامه

درخبرنامه ما عضو شوید

با وارد کردن ایمیل خود از اخبار کنگره مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید