برگزاری سومین نشست مقدماتی کنگره علمی و تخصصی هتلداری ایران

با یادی از چهره ماندگار، سرمایه‌گذار و بهره‌بردار فقید صنعت هتلداری ایران برگزار می‌شود ” سومین نشست مقدماتی کنگره علمی و تخصصی هتلداری ایران ”

سومین نشست مقدماتی کنگره علمی و تخصصی هتلداری ایران – فراخوان مقالات، هفته آینده با عنوان “ملاحظات سرمایه‌گذاری، توسعه پایدار و مدیریت سبز در صنعت هتلداری” برگزار می‌شود.

بر اساس اعلام دبیرخانه دائمی کنگره، هتل اسپیناس پالاس تهران، عصر روز دوشنبه مورخ ۳۰ بهمن‌ماه از ساعت ۱۶ الی ۱۹، میزبانی از این نشست را بر عهده خواهد داشت.

به منظور شرکت در این نشست، از جمعی از مدیران دولتی، سرمایه‌گذاران و بهره‌برداران بخش خصوصی بخش‌های مختلف صنعت هتلداری، متخصصان و صاحب نظران حوزه معماری و مدیریت سبز و همچنین اساتید و اعضای هیات علمی مراکز علمی و دانشگاه‌ها، دعوت بعمل آماده است.

بر اساس تصمیم اعضای شورای سیاست‌گذاری کنگره و با توجه به عنوان در نظر گرفته شده، این نشست با یادی از پیشکسوت، چهره ماندگار، سرمایه‌گذار و بهره‌بردار فقید صنعت هتلداری، مرحوم “هرمز پور عزیز” برگزار خواهد شد.

مرحوم “هرمز پور عزیز” چهره ماندگار صنعت هتلداری ایران در نخستین همایش سراسری جامعه هتلداران ایران ( پاییز سال ۹۷ ) مالک، سرمایه‌گذار و بهره‌بردار هتل بزرگ فردوسی در شهر تهران بود که پس از تحمل یک دوره طولانی بیماری و مبارزه با سرطان، شهریورماه سال جاری دار فانی را وداع گفت.

لازم به ذکر است، دومین نشست مقدماتی کنگره علمی و تخصصی هتلداری ایران با عنوان “آموزش و منابع انسانی در صنعت هتلداری” نیز در تاریخ ۲۴ دی‌ماه با یادبود مرحوم استاد “جلال نصیریان” برگزار شده بود.

اشتراک گذاری:

MMN

عضویت در خبرنامه

درخبرنامه ما عضو شوید

با وارد کردن ایمیل خود از اخبار کنگره مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید