اطلاعیه شورای سیاست‌گذاری و دبیرخانه دائمی کنگره علمی و تخصصی هتلداری ایران

اعلام آمادگی همکاری با تمامی فعالان صنعت هتلداری ایران در حوزه‌های علمی، اجرایی، رسانه‌ای و غیره
کنگره علمی و تخصصی هتلداری ایران به صورت کاملاً مستقل توسط بخش خصوصی و با مشارکت تمامی فعالان، متخصصان، صاحب نظران و علاقه‌مندان صنعت هتلداری و صنایع، مشاغل و تجهیزات وابسته، برگزار می‌گردد.
در مسیر برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری به منظور برگزاری هر چه بهتر این رویداد و در جلسات شورای سیاست‌گذاری، بالغ بر ۱۰۰ موضوع مرتبط با صنعت هتلداری و مراکز اقامتی، مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته و در نهایت ۶ موضوع ذیل به عنوان محورهای اصلی برگزاری کنگره و فراخوان مقالات، انتخاب گردیده است.
1️⃣ قوانین، مقررات و سیاست‌گذاری‌ها
2️⃣ رویکردهای مدیریت و منابع انسانی
3️⃣ ملاحظات سرمایه‌گذاری
4️⃣ رویکردهای فروش، بازاریابی و مدیریت درآمد
5️⃣ کیفیت و استانداردها
6️⃣ تکنولوژی‌های نوین
در انتخاب محورهای برگزاری کنگره و فراخوان مقالات، سعی گردیده تا تمامی موضوعات روز و مسائل اصلی و عمده صنعت هتلداری به صورت عام تحت پوشش قرار گیرد.
لذا جزئیات و سایر موضوعات و دغدغه‌های فعالان این حوزه نیز ذیل این محورها مورد بررسی قرار خواهند گرفت و به آنها پرداخته خواهد شد.
تاکید می‌گردد، کنگره علمی و تخصصی هتلداری ایران متعلق به تمامی فعالان و اهالی خانواده فرهیخته صنعت هتلداری کشور در تمامی زمینه‌ها در داخل و خارج از کشور است.
در پایان از تمامی فعالان، متخصصان، صاحب نظران، اساتید، دانشجویان و علاقه‌مندان صنعت هتلداری کشور، جهت عضویت در کمیته‌های تخصصی و همکاری در تمامی زمینه‌ها اعم از علمی، اجرایی، رسانه‌ای، تبلیغات، بازاریابی، انفورماتیک، برگزاری نشست و غیره، دعوت بعمل می‌آید.
ارتباط با دبیرخانه دائمی کنگره از طریق شماره ذیل ( تماس تلفنی و شبکه‌های اجتماعی تلگرام، واتساپ و ایتا )

????09398500237

اشتراک گذاری:

MMN

عضویت در خبرنامه

درخبرنامه ما عضو شوید

با وارد کردن ایمیل خود از اخبار کنگره مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید