جهانشاهی ؛ حرکت در مسیر مدیریت سبز، برای ایران از نان شب واجب‌تر است

به گزارش دبیرخانه نخستین کنگره علمی و تخصصی هتلداری ایران و به نقل از هتل نیوز ؛ “محمد جهانشاهی” دبیر کمیته ملی طبیعت گردی ایران در  سومین نشست مقدماتی کنگره علمی و تخصصی هتلداری ایران – فراخوان مقالات گفت : ایران به واسطه قرار گرفتن در ناحیه گرم و خشک و کمربند بیابانی جهان، در زمره کشورهایی قرار دارد که نسبت به شرایط اقلیمی جدید، آسیب‌پذیری بیشتری داشته و خواهد داشت. اگر حساسیت‌های لازم نسبت به شرایط جدید مورد توجه قرار نگیرد، مهاجرت‌های زیست محیطی و دیگر چالش‌های اجتماعی، اقتصادی و حتی امنیتی به وقوع خواهد پیوست.

وی افزود : متاسفانه در زمینه تامین و مدیریت مصرف منابع انرژی مانند گاز، نفت، آب و برق و همچنین تولید و مدیریت پسماند نیز در کشور دچار چالش‌های جدی هستیم.

” جهانشاهی ” ادامه داد : موضوع هتل‌ها و مراکز اقامتی سبز، حمایت از محیط زیست و تغییر ذائقه مشتریان از حالت نمایشی و فانتزی، خارج و تبدیل به یک رویه جدی در سطح دنیا شده است.

دبیر کمیته ملی طبیعت گردی ایران در پایان از تمامی فعالان صنعت گردشگری دعوت کرد تا برای حضور و ارائه مقاله در کنگره علمی و تخصصی هتلداری ایران، ثبت نام نمایند.

اشتراک گذاری:

MMN

عضویت در خبرنامه

درخبرنامه ما عضو شوید

با وارد کردن ایمیل خود از اخبار کنگره مطلع شوید.

دیدگاهتان را بنویسید